Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.

Współpracujemy z:


certyfikat on-line
Strona główna » Dla wierzyciela » Sposoby windykacji
 Sposoby windykacji

Windykator Polska prowadzi windykację należnosci poprzez:


1) Monitoring Należności - celem monitoringu nalezności jest zapewnienie regularności spłat nalezności, zdyscyplinowanie kontrahentów do rzetelnego płacenia, niedopuszczenie do opóźnień w płatnościach, prewencyjne działanie.


2) Windykacja Pozasądowa - celem windykacji pozasądowej jest odzyskanie całości nalezności w maksymalnie krótkim okresie czasu bez procesu sądowego, zdobycie informacji na temat kondycji finansowej dłużnika, ustalenie majątku dłużnika.


3) Windykacja Bezpośrednia - celem windykacji bezpośredniej jest odzyskanie należności z majątku dłuznika, prowadzona jest bezpośrednio u dłuznika.


 4) Windykacja Sądowa - celem windykacji sądowej jest odzyskanie nalezności w drodze procesu sądowego, reprezentowanie Klienta w postepowaniu sądowym i egzekucyjnym w dochodzeniu roszczeń.

 

5) Zakup Wierzytelności - celem zakupu wierzytelności przez Windykator Polska jest 

 pozbycie się problemów z nierzetelnymi kontrahentami oraz przywrócenia pynności finansowej w Twojej firmie.


 6) Internetowa Giełda Wierzytelności - wkrótce do Państwa dyspozycji

wykonanie choruzy.pl © 2010